Úvod > O školce > Зарахування до дитячого садка для дітей з України 2023/2024

Дорогі батьки,

Пересилаю телефон пані Ірини Ванчової, помічниці для дітей з іншою рідною мовою.

Ви можете зв'язатися з нею в будні з 12:00 - 14:30: +420 739 093 624

Дякую за розуміння

Výsledky přijímacího řízení ze dne 12. 6. 2023

vysledky_prijimaciho rizeni_ze_dne_12_6_23.pdf

Зарахування до дитячого садка для дітей з України, яким надано тимчасовий захист у Чехії у зв’язку із збройним конфліктом в Україні, відбудеться 12. 6. 2023 13:00 – 16:00.

Zápis do mateřské školy pro děti z Ukrajiny, kterým byla v České republice poskytnuta dočasná ochrana v souvislosti s ozbrojeným konfliktem na Ukrajině, bude probíhat 12. 6. 2023 13:00 – 16:00.

Místo zápisu / Місце запису: Mateřská škola Kunratice, Praha 4, Předškolní 880

Шановні батьки, уважно прочитайте всю наведену нижче інформацію про реєстрацію. На протоколі буде присутній перекладач.

Vážení rodiče, přečtěte si důkladně veškeré níže uvedené informace k zápisu. U zápisu bude přítomen tlumočník.

Kriteria_pro_prijeti_ditete_23_24.pdf

Zadost_o_prijeti_ditete_MS.pdf

_________________________________________________________________________________________

Інформація для освіти:

A4_vzdelavani_UK_nahled.pdf

Informace k vzdělávání:

A4_vzdelavani_CZ.pdf

Важлива інформація

До дитячих садків можуть прийматися тільки діти, які пройшли обов’язкову вакцинацію (підтверджену чеським педіатром). Діти з обов’язковою дошкільною освітою мають виняток з вакцинації (останній рік перед вступом до початкової школи).

Důležitá informace

Do mateřských škol mohou být přijímány pouze děti, které se podrobily povinnému očkování (potvrzené českým pediatrem). Výjimku z očkování mají děti s povinným předškolním vzděláváním (poslední rok před vstupem do základní školy).

Українське міністерство оприлюднило інструкцію, як батьки можуть запросити вакцинацію дитини «дистанційно» (Ukrajinské ministerstvo zveřejnilo návod, jak si rodiče mohou požádat o očkování dítěte „na dálku“):

Контакти для педіатрів (Kontakty na dětské lékaře)

Безкоштовна лінія для громадян України

(Bezplatná linka pro občany Ukrajiny)

letak_bezplatna_helpline_pro_obcany_ukrajiny_czua_tiskova_data (1).pdf